Erbjudanden från Svenskt Kosttillskott

Svenskt Kosttillskott

133 aktuella deals · Skönhet

Dagens rabatter, rea och kampanjer från Svenskt Kosttillskott – rankade efter Shoppiz Deal Score och uppdaterade löpande.

Besök butiken

Rabattkoder

4 aktuella rabattkoder för Svenskt Kosttillskott

Verifierade koder och kampanjer hos Svenskt Kosttillskott – uppdateras löpande. Se hela listan med villkor, exklusiva koder och giltighetstid.

Visa alla rabattkoder

Aktuella biljetter

Rabattkoder hos Svenskt Kosttillskott

  • Rekommenderad
    Rabattkod

    -20%

    Up to 20% off selected products when you spend 500 SEK or more.

    Giltig t.o.m. 1 nov. 2026
    Senast verifierad
    Löper ut
  • Rabattkod

    -20%

    Up to 20% on the brand Svenskt Kosttillskott when you buy for 500 SEK in store

    Giltig t.o.m. 1 nov. 2026
    Senast verifierad
    Löper ut
    SVK•••
    Villkor▾

    Does not include: Core Whey Protein, Core Protein Pro, Core Clear Whey 90, Core Whey Protein Laktosfri

  • Rabattkod

    -20%

    Core Collagen Pro – 20% discount Premium collagen formula enriched with carefully selected ingredients to support healthy skin, hair, nails, and joints. An easy daily supplement for those looking to support beauty and wellness from within.

    Giltig t.o.m. 8 nov. 2026
    Senast verifierad
    Löper ut
  • Rabattkod

    -20%

    Core Creatine Pro – 20% discount High-quality creatine supplement designed to support strength, power, and athletic performance during high-intensity training.

    Giltig t.o.m. 8 nov. 2026
    Senast verifierad
    Löper ut
Björn Borg Studio Seamless Rib Tights, S, Atomic Blue
81
−70%
Toppfynd

Björn Borg Studio Seamless Rib Tights, S, Atomic Blue

195 kr
649 kr−454 kr
Svenskt Kosttillskott x ICIW Tights Woman, , Black
81
−70%
Toppfynd

Svenskt Kosttillskott x ICIW Tights Woman, , Black

210 kr
699 kr−489 kr
Svenskt Kosttillskott x ICIW Joggers Woman, , Black
81
−70%
Toppfynd

Svenskt Kosttillskott x ICIW Joggers Woman, , Black

210 kr
699 kr−489 kr
Svenskt Kosttillskott x ICIW Tank Top Woman, , White
69
−70%

Svenskt Kosttillskott x ICIW Tank Top Woman, , White

90 kr
299 kr−209 kr
Svenskt Kosttillskott Sweatshirt Dam, S, Black
69
−70%

Svenskt Kosttillskott Sweatshirt Dam, S, Black

105 kr
349 kr−244 kr
Svenskt Kosttillskott Highwaist Tights Dam, , Black
69
−70%

Svenskt Kosttillskott Highwaist Tights Dam, , Black

120 kr
399 kr−279 kr
Svenskt Kosttillskott Highwaist Tights Dam, S, Black
69
−70%

Svenskt Kosttillskott Highwaist Tights Dam, S, Black

120 kr
399 kr−279 kr
Svenskt Kosttillskott Sweatshirt Dam, , Black
69
−70%

Svenskt Kosttillskott Sweatshirt Dam, , Black

105 kr
349 kr−244 kr
Björn Borg Studio Low Seamless Bra, , Atomic Blue
69
−70%

Björn Borg Studio Low Seamless Bra, , Atomic Blue

120 kr
399 kr−279 kr
RAW Extreme Creatine, Watermelon, 360 g
64
−60%

RAW Extreme Creatine, Watermelon, 360 g

120 kr
299 kr−179 kr
RAW Pro Cycle Adreno Test, 90 kaps
63
−40%

RAW Pro Cycle Adreno Test, 90 kaps

173 kr
289 kr−116 kr
HEEY Minerals, 90 kaps
59
−50%

HEEY Minerals, 90 kaps

84 kr
169 kr−85 kr
Nutrilight The Cobra, One size, Vit
57
−30%

Nutrilight The Cobra, One size, Vit

2 309 kr
3 299 kr−990 kr
Yogiraj Yoga Belt, Long, Beach Beige
57
−30%

Yogiraj Yoga Belt, Long, Beach Beige

174 kr
249 kr−75 kr
RAW Shredded Stack Mega Caps, 90 kaps
57
−30%

RAW Shredded Stack Mega Caps, 90 kaps

188 kr
269 kr−81 kr
Nutrilight The Ruby, One size, Vit
57
−30%

Nutrilight The Ruby, One size, Vit

1 329 kr
1 899 kr−570 kr
Nutrilight The Ruby, One size, Svart
57
−30%

Nutrilight The Ruby, One size, Svart

1 329 kr
1 899 kr−570 kr
Core Berberine, 60 kaps
54
−25%

Core Berberine, 60 kaps

224 kr
299 kr−75 kr
Better You Elektrolytpulver, Citron, 450 g
51
−20%

Better You Elektrolytpulver, Citron, 450 g

327 kr
409 kr−82 kr
Better You Grönt Kaffe + Hallonketon, 60 kaps
51
−20%

Better You Grönt Kaffe + Hallonketon, 60 kaps

150 kr
188 kr−38 kr
Better You Magnesium Plus, 90 kaps
51
−20%

Better You Magnesium Plus, 90 kaps

150 kr
188 kr−38 kr
Better You Magnesiumglycinat, 90 kaps
51
−20%

Better You Magnesiumglycinat, 90 kaps

150 kr
188 kr−38 kr
Upgrit Vitamin D3 + K2, 90 kaps
51
−20%

Upgrit Vitamin D3 + K2, 90 kaps

172 kr
215 kr−43 kr
Upgrit MSM + C, 180 kaps
51
−20%

Upgrit MSM + C, 180 kaps

188 kr
235 kr−47 kr
Upgrit Trippel Kreatin, Äpple, 300 g
51
−20%

Upgrit Trippel Kreatin, Äpple, 300 g

188 kr
235 kr−47 kr
Upgrit C8 MCT-olja , 500 ml
51
−20%

Upgrit C8 MCT-olja , 500 ml

207 kr
259 kr−52 kr
Upgrit Kollagenprotein, Neutral, 500 g
51
−20%

Upgrit Kollagenprotein, Neutral, 500 g

223 kr
279 kr−56 kr
Better You Organic PWO, Caribbean, 300 g
51
−20%

Better You Organic PWO, Caribbean, 300 g

226 kr
283 kr−57 kr
Better You Organic PWO, Raspberry / Sour, 300 g
51
−20%

Better You Organic PWO, Raspberry / Sour, 300 g

226 kr
283 kr−57 kr
Core Creatine Pro, Refreshing Lemonade, 330 g
51
−20%

Core Creatine Pro, Refreshing Lemonade, 330 g

239 kr
299 kr−60 kr
Core Creatine Pro, Watermelon, 330 g
51
−20%

Core Creatine Pro, Watermelon, 330 g

239 kr
299 kr−60 kr
Core Creatine Pro, Blue raspberry, 330 g
51
−20%

Core Creatine Pro, Blue raspberry, 330 g

239 kr
299 kr−60 kr
Better You Vegetarisk Gainer, Choklad, 1 kg
51
−20%

Better You Vegetarisk Gainer, Choklad, 1 kg

247 kr
309 kr−62 kr
Better You Vegetarisk Gainer, Jordgubb, 1 kg
51
−20%

Better You Vegetarisk Gainer, Jordgubb, 1 kg

247 kr
309 kr−62 kr
Better You Vegetarisk Gainer, Vanilj/päron, 1 kg
51
−20%

Better You Vegetarisk Gainer, Vanilj/päron, 1 kg

247 kr
309 kr−62 kr
Better You Premium EAA, Jordgubb/Kiwi, 480 g
51
−20%

Better You Premium EAA, Jordgubb/Kiwi, 480 g

258 kr
323 kr−65 kr
Better You Premium EAA, Päron/Krusbär, 480 g
51
−20%

Better You Premium EAA, Päron/Krusbär, 480 g

258 kr
323 kr−65 kr
Better You Premium EAA, Persika, 480 g
51
−20%

Better You Premium EAA, Persika, 480 g

258 kr
323 kr−65 kr
Better You Ärt & Havreprotein, Kokos/Päron, 1 kg
51
−20%

Better You Ärt & Havreprotein, Kokos/Päron, 1 kg

264 kr
330 kr−66 kr
Better You Ärt & Havreprotein, Jordgubb/Hallon, 1 kg
51
−20%

Better You Ärt & Havreprotein, Jordgubb/Hallon, 1 kg

264 kr
330 kr−66 kr
Better You Ärt & Havreprotein, Vanilj, 1 kg
51
−20%

Better You Ärt & Havreprotein, Vanilj, 1 kg

264 kr
330 kr−66 kr
Better You Ärt & Havreprotein, Blåbär/vanilj, 1 kg
51
−20%

Better You Ärt & Havreprotein, Blåbär/vanilj, 1 kg

264 kr
330 kr−66 kr
Better You Ärt & Havreprotein, Saltad Karamell, 1 kg
51
−20%

Better You Ärt & Havreprotein, Saltad Karamell, 1 kg

264 kr
330 kr−66 kr
Core Collagen Pro, Citron, 340 g
51
−20%

Core Collagen Pro, Citron, 340 g

271 kr
339 kr−68 kr
Core Collagen Pro, Ice Tea Peach, 340 g
51
−20%

Core Collagen Pro, Ice Tea Peach, 340 g

271 kr
339 kr−68 kr
Better You Gurkmeja, 100 kaps
51
−20%

Better You Gurkmeja, 100 kaps

284 kr
355 kr−71 kr
Upgrit Gurkmeja, 90 kaps
51
−20%

Upgrit Gurkmeja, 90 kaps

284 kr
355 kr−71 kr
Nordic Kings Gräsbetad Nötlever EKO, 180 kaps
51
−20%

Nordic Kings Gräsbetad Nötlever EKO, 180 kaps

324 kr
405 kr−81 kr

Snabbfakta om Svenskt Kosttillskott

Statistik beräknad på de senaste aktiva erbjudandena.

Snittrabatt
32 %
Högsta rabatt
70 %
Prisspann
84 – 2 309 kr
Populärast
Skönhet
Nya senaste 30 dagar
48 st

Butiksfakta: Svenskt Kosttillskott

Frakt
Fraktpris och leveranssätt visas i butikens kassa innan du betalar.
Retur
14 dagars ångerrätt vid köp på distans (distansavtalslagen) och 3 års reklamationsrätt (konsumentköplagen).
Betalsätt
Tillgängliga betalsätt (t.ex. kort, faktura, Swish) varierar och visas i kassan.

Shoppiz mätning av Svenskt Kosttillskott

Medianrabatt
20 %
Andel ≥40 %
15 %
Förändring 28 d
-5.0 p

Medianrabatt per mätdag i Shoppiz aktuella mätning, senast 2026-10-19 (142 giltiga erbjudanden). Så mäter vi

Rabattkod

Rabattkod Svenskt Kosttillskott 2026

Just nu listar vi 4 verifierade rabattkoder för Svenskt Kosttillskott. Alla koder hämtas via Adtraction och uppdateras löpande – utgångna koder rensas automatiskt så att du slipper testa något som inte fungerar. Ser du ingen kod här just nu betyder det oftast att Svenskt Kosttillskott kör en generell rea i stället, och då hittar du den i deal-listan ovan.

Se alla 4 rabattkoder för Svenskt Kosttillskott →
Studentrabatt

Studentrabatt hos Svenskt Kosttillskott

Svenskt Kosttillskott erbjuder inte alltid en fast studentrabatt, men i Sverige går det ofta att kombinera pågående rea med Mecenat eller Studentkortet i kassan. Vi flaggar det som en exklusiv kod när den finns – annars är de 133 deals ovan oftast bättre än en generell studentprocent, eftersom rabatten redan är dragen från ordinariepriset.

Omdöme

Svenskt Kosttillskott omdöme – är Svenskt Kosttillskott bra att handla hos?

Svenskt Kosttillskott är en godkänd annonsör i Adtractions affiliate-nätverk, vilket innebär att butiken granskats av nätverket innan samarbetet startade. Du handlar direkt hos butiken med deras betalsätt, och vid distansköp gäller 14 dagars ångerrätt enligt distansavtalslagen. Vill du dubbelkolla omdömen rekommenderar vi Trustpilot och Prisjakts butiksbetyg innan du lägger en större order.

Vad vi ser i Svenskt Kosttillskotts sortiment just nu

Deals just nu
133
Snittrabatt
32 %
Största rabatt
70 %
Prisspann
84–2 309 kr

Vanligast förekommande varumärken i Svenskt Kosttillskotts aktuella kampanjer: Better You, Svenskt Kosttillskott, Upgrit, RAW Supps.

Siffrorna räknas fram från butikens aktiva erbjudanden hos oss och uppdateras vid varje sync – de är alltså ett mått på prisläget just nu, inte ett subjektivt betyg.

Black Friday & Rea

Svenskt Kosttillskott Black Friday och mellandagsrea

Under Black Week (sista veckan i november) och mellandagsrean är Svenskt Kosttillskott en av butikerna vi bevakar tätast. Deal Score väger samman rabattens storlek, hur nyligen erbjudandet verifierats och butikssignaler – så att de mest intressanta kampanjerna hamnar först. Shoppiz verifierar inte butikens annonserade ordinarie pris mot dess 30-dagarshistorik.

Frakt & retur

Frakt, retur och reklamation hos Svenskt Kosttillskott

Frakt- och returvillkor sätts av Svenskt Kosttillskott och visas i kassan. Utöver butikens egna villkor har du som konsument alltid 14 dagars ångerrätt vid distansköp och 3 års reklamationsrätt på fabrikationsfel enligt konsumentköplagen – något som är extra viktigt på skönhet.

Så reklamerar du rätt →
Fler butiker att jämföra

Alternativ till Svenskt Kosttillskott inom skönhet

Jämför pris, rea och rabattkoder mot andra butiker i samma kategori – en av de vanligaste anledningarna till att en "50 % rabatt" inte är så bra som den ser ut.

Populära kategorier hos Svenskt Kosttillskott

Fortsätt här

Rabattkoder och rabattnivåer för Svenskt Kosttillskott

De mest visade erbjudandena från Svenskt Kosttillskott ligger just nu i spannet 20-29% rabatt. Nedan hittar du genvägar till de nivåer, kategorier och koder som faktiskt har innehåll – inga tomma sidor.

Mest visade rabattnivåer

  • (64 erbjudanden)
  • (55 erbjudanden)
  • (9 erbjudanden)
  • (7 erbjudanden)
  • (2 erbjudanden)

Tips när du handlar hos Svenskt Kosttillskott

Jämför alltid priset med minst en annan källa innan du klickar köp – procent säger inte allt. Sedan 2022 måste svenska butiker visa det lägsta priset de senaste 30 dagarna när de marknadsför en rabatt, vilket gör det enklare att bedöma en deal.

Vill du ha mer strategi? Läs Så hittar du de bästa rabatterna online eller Handla tryggt online.

Vanliga frågor

Har Svenskt Kosttillskott rabattkoder just nu?

Just nu listar vi 4 verifierade rabattkoder till Svenskt Kosttillskott (2026). Alla koder hämtas via Adtraction och uppdateras löpande – utgångna koder rensas automatiskt så att du slipper testa något som inte fungerar.

Finns det studentrabatt hos Svenskt Kosttillskott?

Svenskt Kosttillskott har inte alltid en fast studentrabatt, men det går ofta att kombinera pågående rea med Mecenat eller Studentkortet i kassan. När en exklusiv studentkod finns flaggar vi den – annars är de 133 deals vi listar ovan oftast bättre, eftersom rabatten redan är dragen från ordinariepriset.

Är Svenskt Kosttillskott en trygg butik – vad säger omdömena?

Svenskt Kosttillskott är en godkänd annonsör i Adtractions affiliate-nätverk, vilket innebär att butiken granskats av nätverket innan samarbetet startade. Du handlar direkt hos butiken med deras betalsätt, och vid distansköp gäller 14 dagars ångerrätt enligt distansavtalslagen. För oberoende omdömen om service och leverans rekommenderar vi Trustpilot och Prisjakts butiksbetyg.

Hur bra brukar Svenskt Kosttillskott vara på Black Friday och mellandagsrean?

Under Black Week (sista veckan i november) och mellandagsrean är Svenskt Kosttillskott en av butikerna vi bevakar tätast. Deal Score väger samman rabattens storlek (60 %), hur nyligen erbjudandet verifierats (25 %) och butikssignaler (15 %). Shoppiz verifierar inte butikens annonserade ordinarie pris mot dess 30-dagarshistorik – sedan 2022 måste butiken själv ange lägsta priset de senaste 30 dagarna vid en prissänkning, så jämför alltid den uppgiften i butiken innan du köper.

Vad gäller för frakt, retur och reklamation hos Svenskt Kosttillskott?

Frakt- och returvillkor sätts av Svenskt Kosttillskott själva och visas i kassan. Utöver butikens egna villkor har du som konsument 14 dagars ångerrätt vid distansköp och 3 års reklamationsrätt på fabrikationsfel enligt konsumentköplagen – något som är extra viktigt på skönhet.

Finns det bra alternativ till Svenskt Kosttillskott?

Ja. Vi listar konkurrerande butiker inom skönhet längre ner på sidan så att du enkelt kan jämföra pris, rea och rabattkoder – en av de vanligaste anledningarna till att en "50 % rabatt" inte är så bra som den ser ut.

Hur ofta uppdateras erbjudandena från Svenskt Kosttillskott?

Vi synkar nytt prismaterial från Svenskt Kosttillskott löpande och tar bort utgångna kampanjer automatiskt – så det du ser här är det som faktiskt finns att köpa just nu.

Hur får man rabattkoder till Svenskt Kosttillskott?

Tre vägar fungerar nästan alltid: 1) den här sidan, där vi listar alla koder som är aktiva via Adtraction, 2) Svenskt Kosttillskotts eget nyhetsbrev, som ofta ger en välkomstkod till nya prenumeranter, och 3) studentplattformar som Mecenat och Studentkortet. Kolla alltid villkoren – de flesta koder kräver ett minsta ordervärde.

Är Svenskt Kosttillskott bra att handla hos – vad kostar sakerna?

Av de 133 erbjudanden vi listar från Svenskt Kosttillskott ligger priserna mellan 84–2 309 kr, med en snittrabatt på 32 % och som mest 70 % rabatt på enskilda produkter. Siffrorna kommer från butikens aktiva kampanjer hos oss och uppdateras vid varje sync – de säger något om prisläget, inte om servicen, så komplettera gärna med Trustpilot.

Vilka märken säljer Svenskt Kosttillskott?

Bland Svenskt Kosttillskotts aktuella kampanjer hos oss är dessa varumärken vanligast: Better You, Svenskt Kosttillskott, Upgrit, RAW Supps. Sortimentet varierar över tid – listan uppdateras automatiskt när nya erbjudanden kommer in.

Om erbjudanden hos Svenskt Kosttillskott

Svenskt Kosttillskott är en av butikerna på Shoppiz med 133 aktuella erbjudanden. Här hittar du dagens rabatter, rea och kampanjer från Svenskt Kosttillskott – samlade på en plats och rankade efter Shoppiz Deal Score så de mest värdefulla fynden hamnar först.

Priserna hämtas direkt från Svenskt Kosttillskott via Adtraction och uppdateras löpande. När du klickar på ett erbjudande skickas du vidare till Svenskt Kosttillskott där köpet sker med deras betalsätt, frakt och ångerrätt.